Počítač ve škole 2020

Celostátní konference učitelů ZŠ a SŠ

2.–4. dubna 2020 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě

Zveme vás na 17. ročník konference Počítač ve škole. Přijďte se inspirovat novinkami a trendy ve využívání digitálních technologií ve výuce. Opět vás čeká spousta přednášek, praktických workshopů i prezentací firem.

Registrace na konferenci bude zahájena 1. února 2020.

Hlavní témata 17. ročníku konference právě připravujeme.

Zahájeno přihlašování na workshopy

Zahajujeme registraci na workshopy, které budou probíhat v počítačových učebnách a dalších vybraných učebnách, jejichž kapacita je omezená. Elektronická registrace bude možná do naplnění kapacity daného workshopu.

Workshopy probíhají paralelně s dalšími vystoupeními, proto si před přihlašováním důkladně prostudujte program konference a přihlašujte se pouze v případě, že jste si zcela jisti, že daný workshop navštívíte. Pokud si návštěvu rozmyslíte, pak se také prosím odhlaste.

Položte otázky lektorům úterních vystoupení

Máme pro vás další novinku - položte otázky lektorům úterních vystoupení. Za názvem všech úterních přednášek je uveden kód pro přístup do aplikace Sli.do (např. PVS1) Zadejte tento kód do aplikace a položte otázku, případně dávejte palce již položeným otázkám a posuňte je výše.

Upozorňujeme, že každé vystoupení má jiný kód pro pokládání dotazů.

Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2019

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

- konference probíhá v úterý 16. dubna 2019 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna 2019 v budově gymnázia

- prezence účastníků probíhá po celé tři dny v budově gymnázia (v úterý od 8:00)

O2 Chytrá škola (PVS10)

Chytrá síť O2 usnadňuje život milionům Čechů. Mobilní signál a internet jim umožňuje svobodný přístup k informacím celé společnosti. O2 si uvědomuje, že tato svoboda znamená také odpovědnost. Používání moderních technologií může přinášet i rizika. Naším cílem je tato rizika co nejvíce eliminovat. Snažíme se proto přispívat k rozvoji společnosti a připravovat ji na budoucnost. Ta nespočívá pouze v technologiích, ale především ve způsobu, jakým je nová generace dokáže využít.