Počítač ve škole 2020

Celostátní konference učitelů ZŠ a SŠ

2.–4. dubna 2020 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě

Zveme vás na 17. ročník konference Počítač ve škole. Přijďte se inspirovat novinkami a trendy ve využívání digitálních technologií ve výuce. Opět vás čeká spousta přednášek, praktických workshopů i prezentací firem.

Registrace na konferenci bude zahájena 1. února 2020.

Hlavní témata 17. ročníku konference právě připravujeme.

Zahájeno přihlašování na workshopy

Zahajujeme registraci na workshopy, které budou probíhat v počítačových učebnách a dalších vybraných učebnách, jejichž kapacita je omezená. Elektronická registrace bude možná do naplnění kapacity daného workshopu.

Workshopy probíhají paralelně s dalšími vystoupeními, proto si před přihlašováním důkladně prostudujte program konference a přihlašujte se pouze v případě, že jste si zcela jisti, že daný workshop navštívíte. Pokud si návštěvu rozmyslíte, pak se také prosím odhlaste.

Položte otázky lektorům úterních vystoupení

Máme pro vás další novinku - položte otázky lektorům úterních vystoupení. Za názvem všech úterních přednášek je uveden kód pro přístup do aplikace Sli.do (např. PVS1) Zadejte tento kód do aplikace a položte otázku, případně dávejte palce již položeným otázkám a posuňte je výše.

Upozorňujeme, že každé vystoupení má jiný kód pro pokládání dotazů.

Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2019

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

- konference probíhá v úterý 16. dubna 2019 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna 2019 v budově gymnázia

- prezence účastníků probíhá po celé tři dny v budově gymnázia (v úterý od 8:00)

O2 Chytrá škola (PVS10)

Chytrá síť O2 usnadňuje život milionům Čechů. Mobilní signál a internet jim umožňuje svobodný přístup k informacím celé společnosti. O2 si uvědomuje, že tato svoboda znamená také odpovědnost. Používání moderních technologií může přinášet i rizika. Naším cílem je tato rizika co nejvíce eliminovat. Snažíme se proto přispívat k rozvoji společnosti a připravovat ji na budoucnost. Ta nespočívá pouze v technologiích, ale především ve způsobu, jakým je nová generace dokáže využít.

Sestavte si vlastní program konference přímo na webu

Máme pro vás novinku, po které jste dlouho volali. Přímo na webu konference si nyní můžete sestavit vlastní program. Jak na to?

1. Přihlašte se na portál konference pod vaším uživatelským účtem.
  2. Poté vyberte v menu Program novou položku Detailní program.
  3. Po chvíli čekání :-) se vám vygeneruje seznam všech vystoupení a můžete vybírat.
  4. Sestavený program najdete ve svém uživatelském profilu pod záložkou Můj program.