Uživatelský účet

Proč se stát registrovaným uživatele portálu?

Registrací získáte přístup k neveřejnému obsahu portálu, včetně možnosti registrace na konferenci Počítač ve škole. Budete si také moci rezervovat místo na vybraných workshopech a přednáškách, hodnotit příspěvky apod.

Jak vytvořit uživatelský účet?

Vyplňte povinná políčka následujícího formuláře (označená hvězdičkou) a klikněte na tlačítko Vytvořit nový účet.

Po odeslání formuláře obdržíte potvrzovací email na adresu, kterou jste uvedli v políčku E-mailová adresa. Pokračujte dle instrukcí uvedených v doručeném emailu. Co dělat, pokud mi zpráva s heslem nepřijde? Pravděpodobně ji zachytil některý z antispamových filtrů. Obraťte se mailem přímo na organizátory konference, kteří vám zašlou dočasné heslo.

Ochrana osobních údajů

Registrací na portálu Počítač ve škole souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby portálu Počítač ve škole dle zákona 101/2000 Sb. o ochranně osobních údajů. (více o ochraně osobních údajů)

Použití mezer je povoleno; interpunkce není povolena s výjimkou teček, spojovníků a podtržítek.
Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.
Místo
Prosíme, ověřte si správný oficiální název vaší organizace. (Všechny uvedené údaje si můžete změnit dodatečně ve svém uživatelském profilu.).
např. název školy, název organizace, ...
Aktuálně vybráno
Zatím nebylo nic vybráno.
You don't have Javascript enabled. Hover for more information! But don't worry: you can still use this web site! You have two options:
  • enable Javascript in your browser and then refresh this page, for a much enhanced experience.
  • click the Update button every time you want to update the selection, or when you've checked some checkboxes for entries in the dropbox you'd like to remove.
Vyberte typ Vaší organizace a následně stiskněte tlačítko Přidat. Pokud nelze vybrat Typ organizace (objevuje se chybová hláška), zkuste prosím obnovit webovou stránku stisknutím klávesy F5 nebo Crtl+F5.
 
 
V případě uživatelů z řad učitelů zvolte své aprobační předměty. V případě firemních uživatelů vyberte odpovídající oblast svého zájmu/zaměření.