Výstava výrobků

Výstava výrobků na konferenci Počítač ve škole

Vytvořili jste zajímavou výukovou pomůcku? Vytvořili vaši žáci ve výuce (kroužku) originální výrobek? Pak neváhejte a přivezte jej na konferenci na výstavu výrobků.

Například můžete prezentovat výrobky z 3D tiskárny, originální robotická vozítka, elektronické výrobky, produkty internetu věcí apod. Výrobek může být z materiálu, který si sami vyrobíte (vytisknete) nebo z jakékoli stavebnice či setu.

Jak přihlásit výrobek na výstavu?

Popis výrobku (výrobků) vkládejte po přihlášení na portál Počítač ve škole prostřednictvím menu Vložit příspěvek (odkaz v záhlaví stránky). Výrobek odevzdejte při prezenci na konferenci. Vystaven bude v budově gymnázia během 2. den konference (úterý). Poslední den konference si jej budete moci opět vyzvednout zpět.

Všechny vystavené výrobky budou zařazeny do soutěže o hodnotné ceny.