Výstava výrobků

Výstava výrobků (Maker Faire) na konferenci Počítač ve škole

Vytvořili jste zajímavou výukovou pomůcku? Vytvořili vaši žáci ve výuce (kroužku) originální výrobek? Pak neváhejte a přivezte jej na konferenci na výstavu výrobků.

Například můžete prezentovat výrobky z 3D tiskárny, originální robotická vozítka, elektronické výrobky, produkty internetu věcí apod. Výrobek může být z materiálu, který si sami vyrobíte (vytisknete) nebo z jakékoliv stavebnice či setu.

JAK PŘIHLÁSIT VÝROBEK NA VÝSTAVU?

Popis výrobku (výrobků) vkládejte po přihlášení na portál Počítač ve škole prostřednictvím menu Vložit příspěvek (odkaz v záhlaví stránky). Vložené anotace najdete v menu Můj účet/Mé příspěvky, kde je můžete před zařazením do programu konference editovat.

Výrobek odevzdejte při prezenci na konferenci. Vystaven bude v budově gymnázia během 2. dne konference (středa). Poslední den konference si jej budete moci opět vyzvednout zpět.

Výstava výrobků

ODMĚNA PRO VYSTAVUJÍCÍ UČITELE

Za prezentaci na výstavě výrobků učitelé obdrží částku 1 000 Kč.

Podmínkou vyplacení autorského honoráře je řádná elektronická registrace na konferenci.