Přijeďte vystoupit na konferenci Počítač ve škole 2024!

teacher

Neváhejte a přijeďte vystoupit na konferenci Počítač ve škole s přednáškou, workshopem nebo výrobkem. Vystoupení všech učitelů jsou honorována. Nezapomeňte na termín 29. února 2024, kdy bude příjem vystoupení ukončen.

Pochlubte se, jak využíváte umělou inteligenci ve vašem předmětu? Inspirujte kolegy nápady, jak na algoritmizaci a programování ve škole. Ukažte jak rozvíjíte digitální kompetence žáků. Představte vaše badatelské projekty. Nebo se pochlubit s jakýmkoli jiným tématem.

Anotaci vystoupení vkládejte po přihlášení pod vaším uživatelským účtem prostřednictvím odkazu Vložit příspěvek.

(Vystupujete na konferenci poprvé? Nezapomeňte, že nestačí pouze vložit anotaci vašeho vystoupení. Je třeba se také řádně registrovat jako účastník konference).