Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2021

Konference probíhá v pondělí 27. září 2021 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), v úterý 28. 9. a ve středu 29. 9. 2021 v budově gymnázia.

Prezence účastníků probíhá v pondělí v kulturním domě (od 9:00), v úterý v budově gymnázia (od 8:00). Veškeré konferenční materiály, aktuální program, stravenky, obdržíte při prezenci.

Protiepidemická opatření:

- při vstupu do konferenčních prostor je každý účastník povinen doložit bezinfekčnost systémem O-N-T (doklad o očkování/prodělané nemoci/negativním testu), detaily ZDE

- každý účastník konference je povinen mít ve vnitřních prostorách ochranu dýchacích cest s účinností aspoň 94 % (např. respirátor FFP2, nanorouška)

Povinné přihlašování na workshopy bude zahájeno ve středu 22. 9. 2021, sledujete info v Novinkách na webu konference.

Podrobnosti ke stravování, ubytování a přehled rezervací ubytování.

Pro účastníky konference ubytované v hotelu U Loubů jsme zajistili kyvadlovou autobusovou dopravu – jízdní řád.

V případě dalších dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit. Těšíme se na Vás na konferenci Počítač ve škole 2021.