Využití IT v hodině cizího jazyka

Aktualizovaná verze anotace:

Tento workshop je určen především pedagogům 1. a 2. stupně základních škol se zaměřením na výuku cizích jazyků. Podíváme se na způsoby, které nám pomohou rozmluvit „tiché” žáky ve třídě. Ukázka užitečných a praktických webových stránek je také nedílnou součástí tohoto workshopu. Na iPadech budeme pracovat s aplikacemi Chatterpix kids, Comics Head Lite, Padlet a dalšími.

Původní verze anotace:

Tento workshop je určen především pedagogům 1. a 2. stupně základních škol se zaměřením na výuku cizích jazyků. Prakticky si ukážeme, jak zpestřit hodinu využitím zeleného plátna a ozobotů. Také se podíváme na způsoby, které nám pomohou rozmluvit „tiché” žáky ve třídě. Ukázka užitečných a praktických webových stránek je také nedílnou součástí tohoto workshopu. Na iPadech budeme pracovat s aplikacemi Chatterpix kids, Green Screen by Do Ink, Padlet a dalšími. Veškeré vybavení potřebné k práci dostanete k zapůjčení.