17. ročník konference Počítač ve škole proběhne ONLINE

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vystavovatelé,

zatímco ještě na konci prázdnin se zdálo, že konference bude moci proběhnout prezenčně, tak během posledního týdne rizika této formy postupně převýšila její benefity. Současně jsme se rozhodli vyslyšet vaše obavy, které jste nám v souvislosti s konáním prezenční akce adresovali.

Z výše uvedených důvodů 17. ročník konference Počítač ve škole proběhne ONLINE. Předběžný program najdete ZDE, detaily k organizaci online formy konference připravujeme.

Forma se mění, obsah zůstává

Termín konference, ani programové zaměření se nemění. Na co se tedy můžete těšit?

• ve čtvrtek 17. 9. 2020 přednášky v plenární sekci
  • v pátek 18. 9. 2020 a sobotu 19. 9. 2020 přednášky a workshopy v několika paralelních sekcích
  • online diskuzi s kolegy i vystavovateli
  • tradiční konferenční sborník, firemní materiály i slibovaný dárek - IoT set HARDWARIO
  • a další novinky připravujeme...

Jaké benefity získáte?

Díky online formě budou všechna konferenční vystoupení nahrávána, v případě zájmu tak budete moci shlédnout více než osm desítek vystoupení. Z pohodlí domova a kdykoli dle vašich časových možností.

Jak je to s přihláškami?

Vaše přihlášky zůstávají v platnosti i pro online formu konference. Tašky s konferenčními materiály obdržíte poštou. Jako malé poděkování obdržíte navíc od organizátorů slevu ve výši 15 % na další ročník konference.

Co když prezentuji příspěvek na konferenci?

Všechny prezentující oslovíme s podrobnějšími informacemi k organizaci online formy konference, datum a čas vašeho vystoupení najdete v programu konference.

Těšíme se na vás na online konferenci Počítač ve škole 2020.