Teams a Onenote – nejlepší přátelé učitele (prezentuje Miroslav Dvořák)

Zkušenost, že si žáci nepřečetli učitelům e-mail, má asi mnoho z nás. Co to ale zkusit obráceně a začít komunikovat s žáky jejich jazykem? Na workshopu Vám ukážeme moderní způsob, jak se třídou komunikovat v aplikaci Microsoft Teams. V té můžete sdílet soubory, vytvářet zadání, chatovat, lajkovat, posílat si GIFy a přitom všem spolupracovat na školním projektu. Vždyť každá třída by měla být také týmem. Navíc každý učitel, který má své přípravy v papírové podobě, již pravděpodobně někdy přemýšlel, jak je převést do digitální podoby tak, aby byly snadno a rychle dostupné a efektivně se s nimi pracovalo. A ideálně, aby bylo možné tyto přípravy využít i pro studenty ve formě digitálních sešitů včetně zadávání, odevzdávání a kontroly domácích úkolů. Přesně to nabízí OneNote, který je do aplikace Teams přímo integrovaný.