Ozobotíme

Ozobot je malý dostupný robůtek, jehož programování zvládnou i ti nejmenší žáci. V pokročilejší formě s ním lze pracovat přes tablet, ale v základu si vystačíte se sadou barevných fixů a papírem. Na workshopu si budete moci vyzkoušet obě varianty. Budeme si tedy hrát s Ozobotem a zároveň se učit programovat, plnit zadané úkoly.

S porgramovacím jazykem barevných kódů zvládají programovat a plnit úkoly žáci již od 1.třídy. V blokovém programování je pak zařaditelný napříč celou školou i předměty. Dáme vám nahlédnout do naší sbírky pracovních listů do AJ,Př,ČJ,M...vče si budete moci vyzkoušet.

Instrukce BYOD
Roboty i příslušenství k programování bude k dispozici. V blokovém programování se pohybujeme na webu ozoblockly.com