Moravia Education - Komplexní řešení pro moderní vzdělávání

Přijďte za námi na stánek a nechte se unést do světa inovativních výukových technologií! Zde vám nejen rádi poradíme s výběrem toho nejlepšího pro vaši výuku, ale také vám umožníme tyto produkty vyzkoušet. Díky našim bohatým zkušenostem dokážeme navrhnout individuální řešení přesně podle vašich potřeb včetně zaškolení nebo dodání kompletní multimediální učebny na klíč.

V našem portfoliu najdete široký výběr interaktivních robotů pro všechny věkové kategorie. Od krokových robotů, jako jsou ty od firem TTS a Matatalab, přes blokově programovatelné roboty, jako je Intelino Smart Train a Wonder Workshop, až po pokročilé modulární roboty, jako je Fable od Shape Robotics, které lze programovat v jazyce Python.

Ale to není vše! Nabízíme také široký sortiment AR & VR vybavení, 3D skenerů a dalších produktů pro                                                                                                            moderní vzdělávání.