Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2024

logo

Konference probíhá v úterý 26. března 2024 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), ve středu 27. a ve čtvrtek 28. března 2024 v budově gymnázia.

Prezence účastníků probíhá v úterý v kulturním domě (od 9:00), ve středu v budově gymnázia (od 7:45). Veškeré konferenční materiály, aktuální program, stravenky, obdržíte při prezenci.

Povinné přihlašování na workshopy bude zahájeno v průběhu čtvrtka 21. 3. 2024, pokyny pro přihlašování na workshopy budou zveřejněny na webu konference.

Podrobnosti ke stravování, ubytování a přehled rezervací ubytování (rozděleno dle volných kapacit, nelze akceptovat všechny požadavky na konkrétní ubytovací zařízení).

V případě dalších dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit. Těšíme se na Vás na konferenci Počítač ve škole 2024.