Medialabs - moderní multimediální učebny

Na této přednášce si představíme koncept moderních učeben pracujících s individuálními potřebami každé školy. Proč v dnešní době, kdy většina škol bojuje s nedostatkem místa pro kmenové třídy, stále vznikají nové odborné učebny, které je možné využít pouze na jeden nebo dva předměty? Proč vypadají už několik desítek let skoro stejně a nabízí pouze zlomek z toho, co by nabízet mohly?

V dnešní době je potřeba zajistit, aby učebny byly multifunkční a nabízely tak možnosti využití co nejrůznějšímu spektru předmětů i mimoškolních aktivit.

Ukážeme si několik realizovaných projektů naší firmy, ve kterých jsme školám na základě jejich požadavků vytvořili multimediální učebny na klíč. A to vše včetně hardwaru, zaškolení a podpory.

Přijďte se nechat inspirovat...