O2 Chytrá škola

Digitální technologie do vzdělávání a do školy patří. Seznamte se s programem O2 Chytrá škola a zorientujte se v příležitostech i nástrahách digitálního světa. Na vzdělávacím portále www.o2chytraskola.cz najdete komplexní informace o bezpečném zacházení s internetem a digitálními technologiemi i konkrétní tipy, jak o nich mluvit s dětmi. Portál obsahuje nejen články, ale i videa a kvízy vhodné pro širokou veřejnost a zajímavé náměty do výuky pro učitele. Program základním školám nabízí každoročně i grantovou podporu. K dispozici je od roku 2021 také informační web pro rodiče a širokou veřejnost www.bezpecnevsiti.cz, který obsahuje řadu užitečných informací o aktuálním dění ve světe digitálních technologií.