Počítač ve škole 2021 – velká hlavolamová soutěž

V tašce, kterou jste obdrželi při registraci, najdete čtyři dílky hlavolamu. A právě tento hlavolam je součástí letošní soutěže o hodnotné a chutné ceny.

Pojďte si sami vyzkoušet to, k čemu bychom měli vést naše žáky, tedy základy algoritmizace, prostorovou představivost, kreativitu, týmovou spolupráci a v neposlední řadě i vytrvalost a trpělivost :-)

Podařilo se vám po probdělé pondělní noci kostku sestavit? Skvělé! Pak neváhejte a zapojte se do soutěže.

1. Natočte v týmu min. dvou účastníků konference názorný videonávod ke složení kostky.
  2. Návod stručně (vtipně) okomentujte a video nahrajte na své libovolné cloudové úložiště (tak, aby bylo pro kohokoli se správným linkem dostupné).
  3. Link (odkaz) na video odešlete prostřednictvím tohoto formuláře nejpozději do úterý 28. 9. 2021 do 19 hodin.

Vaše videa promítneme a tři nejlepší oceníme na společenském večeru v úterý večer.