Unicorn Vysoká škola s.r.o.

I tento rok máme co nabídnout! U stánku vás rádi seznámíme s aktivitami naší vysoké školy Unicorn University (unicornuniversity.net). Ukážeme vám, jak zpestřit výuku prostřednictvím kurzů Red Monster (www.redmonster.cz). Budete si moct prohlédnout a vyzkoušet některý z kurzů informatiky nebo jiného předmětu, který vás zajímá. Můžete se setkat s naším lektorem, který vede kurzy programování pro děti (wecancode.cz), vyučuje algoritmizaci a práci s Ozoboty, učí programovat jednoduché hry ve Scratchi, práci s micro:bity a základy programování webových stránek (HTML + JavaScript) i webových aplikací (Node.js + databáze). Představíme vám školní informační systém Edookit (edookit.cz), který vaší škole ulehčí administrativu. Vše od třídnice, přes materiály pro žáky až po komunikaci s rodiči naleznete na jednom místě. Zastavte se u nás na stánku, rádi vám vše ukážeme, zodpovíme vaše dotazy a domluvíme se, s čím konkrétně vám můžeme na vaší škole pomoci.

Instrukce BYOD
Anotace ke stánku, první den konference