Ulehčujeme práci učitelům

Ulehčujeme práci učitelům

Jak zpestřit výuku pomocí online výukových materiálů nebo jak efektivně propojit komunikaci mezi učiteli a rodiči? Udělejte velkou změnu ve škole a ulehčete si práci při učení. V rámci workshopu vám poskytneme přístup k online výukovým materiálům Red Monster, které léta vznikají s učiteli z celé České republiky a které budete moct sami využívat při výuce. Zároveň vám ukážeme výhody propojení takových výukových materiálů se školním informačním systémem Edookit a dalšími technologiemi. Přijďte a vyzkoušejte si je spolu s námi.

Učitelé během uplynulého roku nelenili a pod taktovkou nakladatelství Unicorn Publishing vytvořili celou řadu nových kurzů. Nabídka kurzů Red Monster pro základní školy (www.redmonster.cz) je téměř kompletní. Nově jsou k dispozici například moc pěkné kurzy chemie a matematiky. Žádné téma už nám není cizí. Červenou příšeru si učitelé a žáci oblíbili. Stejně tak školní systém Edookit (www.edookit.cz) udělal za rok velký pokrok. Na základě požadavků od učitelů přinesl mnohá zlepšení. Nyní si můžete všechno vyzkoušet a přesvědčit se o tom, že mít kvalitní digitální nástroje a pomůcky je pro 21. století klíčové.