Informatika 21 – Informační systémy

Informatika 21 – Informační systémy

Spolupracujeme se školami a nasloucháme jejich požadavkům. Víme, co učitele a vedení školy trápí a omezuje při jejich každodenní práci se starším informačním systémem školy. Umíme výrazně zjednodušovat školní procesy, protože jsme na nich systém vybudovali. Od prvního řádku je Edookit v cloudu, což se nyní ukazuje jako velká výhoda. Vzdálená výuka, přístup odkudkoliv, snadné a hlavně stejné ovládání na počítači i na mobilu. Úspěšně se prosazujeme na všech typech škol – MŠ, ZŠ, SŠ i VOŠ a jsme ve 4 zemích v Evropě. Od roku 2020 jsme součástí skupiny Unicorn s více než 2 000 zaměstnanci a pobočkami v 5ti zemích v Evropě. Spolupracujeme s vlastní Unicorn University, která má akreditaci k plně distančnímu vzdělávání. Společně s vlastními kurzy Red Monster můžeme jako jediní nabídnout škole systém a obsah dohromady, plně propojený, spolupracující. V letošním roce jsme jako první v Evropě spustili odznaky pro žáky, XP body a levely za jejich studijní zlepšení. Škola hrou tedy došla naplnění. Chcete vědět více? Přijďte na naši prezentaci a zajímejte se o to jak zlepšit i způsob práce u Vás na škole.