i-Nástěnky - Digitální nástěnky pro 21. století

Co je digitální i-Náštěnka?

Představte si, že byste měli ve škole namísto papírové či korkové nástěnky chytrou dotykovou (nebo bezdotykovou) obrazovku, na které můžete zobrazovat mnoho různých informací a multimediálních souborů. A namísto toho, abyste ji museli pracně několikrát denně upravovat, bude se aktualizovat automaticky. Zcela bez práce.

i-Nástěnky jsou unikátním řešením pro zobrazování obsahu – umožňují zobrazit přesně to, co si přejete a jak si přejete – žádné reklamy, žádný vynucený obsah ani nutnost koupě specifického, jinak nepoužitelného, zařízení.

Obsah, který se bude zobrazovat je možné plně přizpůsobit včetně grafické úpravy. Následně je také možné libovolně kombinovat různé typy a velikosti obrazovek, od televizních přes dotykové.

Pro domácí výuku a online sdělování informací žákům, rodičům i učitelům, je možné využít webovou verzi i-Nástěnek, která umožní vytvářet libovolné nástěnky online a sdílet je s libovolným okruhem osob.

Zajímá vás jak efektivně sdílet informace na půdě školy i online?

Rádi vás uvidíme na našem workshopu!