Vyzkoušejte si tvorbu online výukových materiálů

Obsah online výukových kurzů Red Monster (www.redmonster.cz) vytváříme s učiteli z celé České republiky – jak jinak než online :). Přijďte si vyzkoušet, jak je to s pomocí aplikace uuCourseKit přes internet jednoduché. Společně si ukážeme, jak aplikace vypadá ve studijním i administračním prostředí. Naučíte se vytvářet otázky a výukové kartičky. Poznáte principy, na kterých stavíme samotnou výukovost a motivaci k učení. Dozvíte se, které funkčnosti aplikace si učitelé nejvíce oblíbili. Podělíme se také s praktickými zkušenostmi, jak využívat kurzy při výuce. A když Vás to bude bavit, můžete se rovnou přidat mezi autory našich kurzů.

Znalosti programování nejsou potřeba, uživatelské prostředí aplikace je velmi přívětivé úplným začátečníkům. Během workshopu nepotřebujete žádné zvláštní pomůcky, k dispozici budou notebooky.

Navíc: V rámci workshopu máte možnost zúčastnit se soutěže a získat přístupy do kurzů pro sebe a své studenty.