SAM LABS jako komplexní nástroj pro rozvoj informatického myšlení a programování

SAM Labs

Prezentace představí stavebnici SAM Labs a její využití v oblasti informatického myšlení, algoritmizace, robotiky a programování – a to pro všechny školní i předškolní aktivity, které se k tomu vážou. SAM Labs je modulární bezdrátová stavebnice, se kterou lze vytvářet nespočet kreativních i funkčních projektů. Hlavní předností SAM Labs je obsáhlá metodika a její škálovatelnost dle věku dětí a samozřejmostí je možnost vlastních tvůrčích projektů. Sam Labs baví děti i učitele – díky aplikaci SAM Space ovládáte nastavení a funkčnost jednotlivých bezdrátových bloků nebo můžete využít pokročilé blokové programování pomocí aplikace SAM Blockly. Přidanou hodnotou je kompatibilita např. s LEGO a MICRO:BIT. Pozveme Vás na workshopy, kde si budete moci práci se SAM Labs vyzkoušet na vlastní kůži.