Prusa Research: Vymodelujte si vlastní klíčenku a vytiskněte ji na 3D tiskárně (pro úplné začátečníky)

Během workshopu si stručnou formou představíme jeden z praktických projektů, který později zvládnete s žáky snadno absolvovat během 90 minut. Jeho cílem je zprostředkovat úvodní praktickou zkušenost se všemi nedílnými aspekty 3D tisku, tedy s 3D modelováním, nastavováním parametrů tisku v tzv. sliceru a s obsluhou 3D tiskárny. Získáte učební materiály související s projektem, kterými se můžete inspirovat, nebo je rovnou využít ve výuce. Úspěšní absolventi si odnesou vlastní klíčenku :)

Workshop bude probíhat pod taktovkou ochotných a trpělivých lektorů. Nevyžaduje od Vás předešlou zkušenost s 3D tiskem ani znalost angličtiny, pouze běžné dovednosti ohledně práce s počítačem.