Objevte nový rozměr výukových materiálů

Ve spolupráci s učiteli z celé České republiky, odborníky z praxe a obecně s "nadšenci pro věc" vytváříme online výukové materiály. Jejich obsah se věnuje různým problematikám a zaměřuje se na různé cílové skupiny (základní, střední a vysoké školy; firmy, organizace; i širokou veřejnost), což pochopitelně vyžaduje specifický přístup ke zpracování daného obsahu. Jinak probíráme znalosti z dějepisu, jinak učíme metodice klavírní hry, jiným způsobem lidi připravíme v kurzu kapitánských zkoušek nebo proškolíme zaměstnance firem v problematice GDPR. Základní principy přesto zůstávají stále stejné.

V rámci přednášky Vám nabídneme pohled i mimo oblast školství. Podělíme se o své zkušenosti, jak takový proces tvorby a publikace online studijních materiálů probíhá. Představíme online technologie, které při tvorbě používáme. Na konkrétních příkladech elektronických knih a online výukových kurzů si ukážeme, jak můžete jejich obsahu vdechnout život vložením videa, jednoduché animace nebo jiné funkční komponenty. Jak může skupina několika autorů pracovat souběžně, vzájemně si práci na jednom místě online revidovat. Jak lze hotové části materiálů postupně publikovat nebo jak na základě zpětné vazby od studentů obsah obratem upravovat.