Registrace pro firmy (2019)

Konference Počítač ve škole se účastní tradičně okolo 200 pedagogů z celé republiky a je jedinou akcí tohoto typu, která pokrývá všechny vzdělávací oblasti základního a středního školství v ČR.

Pokud se stanete naším sponzorem, získáváte nejen celou řadu zajímavých nadstandardních možností propagace vaší firmy, ale především podpoříte aktivní pedagogy z celé republiky a umožníte jim výměnu zkušeností, navázání vzájemné spolupráce a načerpání dalších nápadů a námětů pro zdokonalování výuky.

Konferenční poplatek pro firmy

Firemním účastníkům nabízíme 4 varianty účasti na konferenci, z nichž si mohou vybrat tu, která nejlépe vyhovuje jejich požadavkům:

• Vystavovatel – konferenční poplatek 9 000 Kč
  • Stříbrný sponzor – konferenční poplatek 25 000 Kč
  • Zlatý sponzor – konferenční poplatek 35 000 Kč
  • Generální sponzor – konferenční poplatek stanoven individuální dohodou

Přehled služeb nabízených jednotlivým kategoriím firemních účastníků najdete v ZDE.

Chci registrovat firmu na konferenci.

Firemní účastníci

Storno podmínky

Registrace firemních účastníků na konferenci je závazná a není možné ji stornovat.

Obsah sjednaného plnění (výstavní prostor, přednáška) nesmí firma bez souhlasu organizátorů poskytnout třetí osobě, a to ani z části, či na omezenou dobu.

Registrací na konferenci vyjadřuje firma souhlas s výše uvedenými storno podmínkami.

Odpovědnost za škody

Každý účastník konference odpovídá za dodržování bezpečnostních a požárních předpisů. Pořadatel neodpovídá za ztrátu, zničení či poškození majetku účastníků konference.