Školní interaktivní displej MultiBoard® 75” All-in-One | Moderní nástupce interaktivních tabulí (PVS13)

Na přednášce si představíme hlavní přednosti interaktivního displeje MultiBoard® All-in-One jako představitele 4K (Ultra HD) LED technologie v komparaci s projekční technologií. Na tohoto moderního nástupce interaktivních tabulí se podíváme především z pohledu pedagoga zvyklého na každodenní práci s digitální technologií ve výuce, ale i z pohledu školy, jejímž cílem je vybavení učeben v souladu s nejnovějšími trendy v digitálním vzdělávání. Přednáška se mimo jiné zaměří na podstatu a hlavní výhody plnohodnotného řešení “All-in-One” v kontextu nejpoužívanějších cloudových řešení jako nezbytné nutnosti každého moderního pedagoga 21. století.