KERNUN EDU – Bezpečný přístup na internet

Přemýšlíte, jak stanovit pravidla pro používání internetu ve vaší škole? Dokážete nezletilé žáky chránit před škodlivým obsahem? Přešlap stranou při návštěvě nevhodné stránky, seznámení se s cizím člověkem, nelegální stahování hudby a videa, to jsou dnes na internetu otázky několika vteřin. Webový filtr KERNUN EDU vám umožní aktivně předcházet internetovým rizikům a nežádoucím incidentům. S jeho pomocí dokážete ve škole nastavit účinná pravidla pro jednotlivce i skupiny, blokovat rizikové stránky, omezit přístupy na sociální sítě nebo dočasně povolit například sledování videa. Jiné webové stránky budou vhodné pro žáky, jiné budou využívat učitelé, vedení školy či zaměstnanci. Všichni přitom mohou bezpečně využívat jeden internet ve stejné škole. Začněte aktivně řídit bezpečnostní rizika a hrozby!