Digitální portfolio žáků

Používáte ve své výuce na tabletech různé aplikace? Přemýšlíte jak jednotlivé výstupy zachovat? Vytvořte svým žákům jejich vlastní digitální portfolio. V jednoduchém a přehledném prostředí nabízí tuto možnost aplikace Seesaw, ve které lze ukládat různé druhy interaktivního materiálu a to napříč předměty a ročníky. Ukážeme si jak digitální portfolio vytvořit, zapsat žáky, spravovat jeho obsah, dál jej sdílet, jak komunikovat s rodiči, jak budovat dovednosti pro 21. století prostřednictvím appsmashingu. Seznámíme Vás také s novinkami v aplikaci Seesaw a ClassDojo.

Instrukce BYOD
Lze využít jakékoliv zařízení - PC, tablet, telefon s operačním systémem IOS nebo Androidem, prosíme nestahujte dopředu uvedené applikace.