Umíme informatiku - Osvědčené základy a rozšířené možnosti jak procvičovat novou informatiku

Předměty systémů Umíme to: Informatika, Angličtina, Čeština, Matematika, Němčina, Biologie, Chemie, Zeměpis, Dějepis, Fyzika

Systém Umíme informatiku využívá přes 1000 škol v ČR, nabízí unikátní sbírku příkladů k procvičování učiva RVP nové informatiky od první třídy až po maturitu.

Díky osvědčeným pedagogickým východiskům jako je cílená práce s obtížností, zpětná vazba a opakování s prodlevami, ale i interaktivním formám cvičení jako Plošinovka, Kód kostky či Stavitel umožňuje žákům důkladně osvojení konceptů zábavnou formou.

Během posledního roku došlo k podstatnému rozšíření množství cvičení v oblastech jako Algoritmické myšlení nebo Umělá inteligence a strojové učení. Učivo bylo rozčleněno do přehledného systému Modulů, bloků a aktivit.

Představíme nové doporučování, tematické motivy, nejrychleji rostoucí oblasti i posun v ergonomii designu stránek. Krátce také ukážeme novinky v dalších předmětech, které tvoří jednotné prostředí Umíme.

Těšíme se na setkání s Vámi!