Šablony OPJAK podporují ICT a potřebují podporu ICT

Projekty zjednodušeného vykazování (nyní šablony OPJAK) ve svých výzvách nabízí možnost významněji podpořit ICT ve školách a školských zařízeních (MŠ, ZŠ, SŠ, . ŠD/ŠK, ZUŠ a SVČ). V rámci workshopu si ukážeme všechny tyto možnosti a propojíme je s aktuálními informacemi z MŠMT (včetně avíza nových výzev). Následně si představíme a prakticky vyzkoušíme digitální nástroje, které nám mohou ve škole usnadnit realizaci projektu, a to včetně povinného výkaznictví. Zaměříme se na povinné výstupy, které jsou součástí závěrečné zprávy o realizaci. Vše budeme demonstrovat na reálných modelech, které při administraci projektů šablon využívám. Každý z účastníků workshopu si jako bonus odnese užitečnou pomůcku pro přípravu závěrečné zprávy o realizaci projektu.

Instrukce BYOD
Účastníci mohou pracovat na svém zařízení, pokud bude podporovat práci se soubory .DOCX a .XLSX (ideálně novější verze MS Office).

Příloha Velikost
sablonyopjak-nmnm.pdf 1018.46 KB