Pracovní činnosti s EDU strojky aneb rozvíjíme dovednosti pro život

Rozhodli jste se v životě pro něco, co jste neměli možnost vyzkoušet? Jak můžete zjistit, že by vás práce, konkrétní činnost nebo tvorba bavily, pokud je znáte jen z videí, obrázků a vyprávění? Výuková pila s bruskou, vrtačka a soustruh jsou ideální pro podporu polytechnického vzdělávání na základních i středních školách.

Udělejte si chvilku a pojďte si vyzkoušet, jak kreativní, zajímavé a moderní mohou pracovní činnosti být.

Rádi se s vámi podělíme o konkrétní zkušenosti z výuky, prolistujeme připravené a odzkoušené metodiky. A pokud budete mít zájem, můžete si třeba vysoustružit vlastní naběračku na med!

A že to není dostatečně moderní? Hloupost! Nabízí se kombinace s 3D tiskem, modelováním, gravírováním!