Objevte kouzlo přírodních věd názorně, interaktivně, zábavně

Zveme vás k návštěvě stánku společnosti hchkr, kde předvedeme naše unikátní vzdělávací aplikace navržené speciálně pro základní školy. Naše řešení, využívající nejnovější technologické inovace, umožňují školám zefektivnit výuku a adaptovat moderní učební metody.

Speciální část prezentace bude věnována tomu, jak oživit a zmodernizovat výuku fyziky, chemie s přesahem do nové informatiky. Předvedeme vám, jakým způsobem mohou interaktivní stavebnice VEX a programovatelný robot OZOBOT přispět k inovativnímu vzdělávání v hodinách fyziky. Rovněž si prakticky ukážeme, jak lze rozšířenou realitu (AR) výhodně začlenit do hodin přírodních věd.

Přijďte se s námi seznámit a zjistěte, jak mohou tyto nástroje obohatit vaši výuku. Těšíme se na setkání s vámi a jsme připraveni odpovědět na vaše dotazy.