HWKITCHEN - Váš parťák ve světě tvoření!!!

Žijeme v době, kdy máme řešení nebo dokonce chytrou aplikaci skoro na všechno! To bohužel nepřináší nejlepší motivaci vytvářet a vynalézat nové věci! V HWKITCHEN se snažíme tuto skutečnost změnit a pomoct vrátit lidem jejich přirozenou kreativitu a představivost.
Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet naše kreativní stavebnice a roboty, se kterými zažijete spoustu zábavy, ale naučíte se s nimi i základy programování a hlavně tvořit a realizovat nové věci, o kterých jste předtím třeba jen snili.

Jsme rodinný eshop HWKITCHEN a tím co nabízíme a děláme se snažíme lidi motivovat a podporovat k vlastnímu tvoření. :) V nabídce máme stavebnice a roboty pro hravou výuku programování a elektroniky, tvoříme články a tutoriály pro bastlíře, pořádáme workshopy pro děti i učitele.