DIGIakce, DIGIkoalice a další partnerství s NPI ČR pro firmy a školy v digitálním vzdělávání

Při přednášce školám představí NPI ČR výzvu DIGIakce, při které si škola může s partnery a odborníky z praxe realizovat vlastní akci sdílení, exkurze či workshopu v digitálním vzdělávání. Také vás seznámíme s aktuálními aktivitami DIGIkoalice. společné platformy MŠMT, NPI ČR a organizací, které sdílejí své aktivity na poli digitálního vzdělávání pro děti i dospělé, nejen pro školy. O finanční podporu pro Vaši DIGIakci si můžete říci kdykoliv během konference na stánku NPI ČR. Členem DIGIkoalice se může stát jakákoliv organizace, škola, firma, nezisková organizace, která je ochotna sdílet s jinými organizacemi své plány a příklady inspirativní praxe na poli digitálního vzdělávání. Členství pro organizace v DIGIkoalici je zdarma.

Příloha Velikost
digiko-digiakce-naske.pdf 1.42 MB