Virtuální chemická laboratoř

Děti nepotřebují ani laboratoř, ani pláště a ochranné brýle a přesto dělají pokusy v hodinách chemie.Virtuální realita ve výuce je skvělý pomocník pro vzdělávání. Umožňuje totiž žákům a studentům prožít situace, které by ve skutečnosti byly nebezpečné, drahé nebo neproveditelné – výlety do vesmíru, historické události, nebo právě chemické pokusy. Možnostem využití VR pro školy se meze nekladou. Díky tomu najde uplatnění jak na základních, tak i středních školách a gymnáziích. Studenti budou díky unikátním možnostem virtuální reality provádět pokusy vlastní tempem, neohlížet se na ostatní a plně se soustředit na hru, během které si vyzkouší teorii v praxi. Přijďte si aktivně a bez rizik vyzkoušet chemické pokusy v naší virtuální laboratoři i vy.