Umíme novou informatiku

Umíme informatiku

Představíme procvičovací systém Umíme informatiku, jenž nabízí široké pokrytí RVP nové informatiky od prvního stupně ZŠ až po maturitu.

• Obsahuje rozsahem unikátní sbírku příkladů na algoritmické myšlení a blokové programování v mnoha různých formách včetně originálních cvičení jako Plošinovka či Šipkovaná.
  • Klade velký důraz na práci s obtížností, obsahují široké spektrum úloh od jednoduchých až po záludné oříšky.
  • Systém je vyvíjen na základě výzkumu skupiny Adaptive learning při FI MU.
  • Umíme informatiku je součástí výukového systému Umíme, který pokrývá mnoho dalších předmětů v jednotném prostředí, jenž aktivně využívá přes 1000 škol.

Umíme umožňuje učitelům soustředit se na výuku konceptů, které žáci následně procvičují svým tempem a díky okamžité zpětné vazbě důkladně pochopí. Interaktivita a atraktivní podoba úloh způsobuje, že většina žáků v systémech Umíme pracuje ráda. Doufáme, že Umíme zpříjemní a zefektivní výuku i Vám a Vašim žákům.