Růžovka.cz a.s. - stavebnice LEGO® Education / vláček INTELINO® Smart Train / FLUX laserové řezačky a gravírky (Stánek)

(ukázka stánek) Růžovka.cz a.s.

Růžovka.cz a.s. je autorizovaný distributor LEGO® Education

Růžovka.cz a.s. je autorizovaný distributor

Přijďte si k nám na stánek vyzkoušet senzory stavebnic LEGO® Education SPIKE™, řídIt vláček INTELINO® nebo vygravírovat podpis na tužku!

Nabízíme kompletní řešení pro školy včetně profesionální podpory.
Didaktické pomůcky LEGO® Education lze využít do hodin informatiky po revizi RVP ZV neboli tzv. do "nové informatiky". A na pořízení čerpat zdroje z NPO (Národní plán obnovy).

• Zprostředkujeme kurz akreditovaný MŠMT pro pedagogy podle standardů a filozofie LEGO® Education Teacher Academy (online nebo i u Vás na škole) a podpoříme přípravu hodin.

Společně s námi pomáhejte dětem budovat důvěru ve vlastní schopnosti prostřednictvím učení se hrou!

V případě zájmu prosím napište na edu@ruzovka.cz nebo zavolejte na +420 778 555 222