Robotická stavebnice SAM Labs

Programovani micro:bit sam labs a blockly

Tento workshop s robotickou stavebnicí SAM Labs je určen pro učitele, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti v oblasti STEAM vzdělávání se zacílením na novou informatiku prvního a druhého stupně ZŠ. Stavebnice SAM Labs umožňuje vytvořit různé projekty s využitím bezdrátových senzorů, motorů a dalších komponentů.

Během workshopu si učitelé vyzkouší práci s bezdrátovými bloky v aplikaci SAM Studio, kde je možné programovat vizuálně nebo blokově. Učitelé se dozví, jak tuto technologii mohou použít k rozvoji kreativity, spolupráce a kritického myšlení svých studentů.

Workshop bude interaktivní a účastníci budou mít možnost sdílet své nápady a zkušenosti s ostatními učiteli. Workshopem Vás provede Jakub Novotný a Hanka Šandová.

Instrukce BYOD
Android, iPAD, Chromebook