Programování nejmenších dětí od školky až po druhou třídu.

V rámci workshopu předvedu, jak na naší škole učíme programování nejmenších dětí od školky až po druhou třídu. Na workshopu se dozvíte jak, začít bez robotů. Můžete si vše vyzkoušet tak, jako děti, které prochází naší výukou. K dispozici budeme mít roboty Beebot a Bluebot a také roboty VEX123. Dozvíte se zde, jak učíme děti zápis programu, tak, aby to nebyl pokus omyl, jak si děti zápis kontrolují, jak hledají chyby, jak mohou porovnávat efektivitu různých řešení apod. Ukážeme, jaké kompetence rozvíjíme. Máme připravené vlastní pracovní listy i řešení jednotlivých úloh. Můžete si porovnat jednotlivé roboty, vyzkoušet a dozvíte se naše zkušenosti s jednotlivými věkovými skupinami.  Sami si potom můžete zvolit jaké řešení je vhodné pro Vás nebo Vaši školu.

Instrukce BYOD
Účastníci mohou využít své vlastní zařízení notebook, tablet, mobil (android, IOS) budeme potřebovat jen na chvíli a jen na VEX 123
Instalovat si nic nemusíte budeme pracovat ve webovém prohlížeči