Pořádná výuka v souvislostech: proč a jak OrgPad?

Notebook s webovou aplikací OrgPad a typickou OrgStránkou.

Nebojíte se pořádné výuky v souvislostech? Chcete smysluplnou digitalizaci na těch správných místech? Rozvoj kritického myšlení a digitálních kompetencí jsou klíčové pro budoucnost nejen našich žáků a studentů. Jak k tomu přispívá webový nástroj OrgPad? Co to vlastně je a jak jej používat? Na praktických ukázkách pochopíte jeho přínos v těchcto otázkách a uděláte si představu o jeho praktickém použití. A že za hranicemi myšlenkových map se nachází svobodné strukturování!

Instrukce BYOD
Vlastní zařízení s připojením k internetu - telefon/tablet s fotoaparátem a čtečkou QR kódu (Android, iOS, iPadOS). Pro lepší zkušenost doporučujeme notebook s připojením k internet a webovým prohlížečem (optimálně Google Chrome či Safari).