Kybernetická bezpečnost - platforma PSAT

Jak lze také probírat s žáky (příp. se zaměstnanci) oblast kybernetické bezpečnosti - možnosti a výhody systému PSAT.

Vyzkoušíte si práci ve vzdělávacích modulech systému PSAT, získané znalosti uplatníte nejen v závěrečných cvičných testech, ale samozřejmě nejvíce v praktickém životě. Moduly jsou nejen interaktivní, ale i v podobě videí, systém umožňuje práci v mnoha jazycích - žáci si mohou dle vlastní úvahy přepínat mezi češtinou a angličtinou nebo třeba španělštinou. Vše je založeno na postupném vývoji - od jednodušších ke složitějším, od základních oblastí práce s počítačem přes bezpečné ovládání mobilních zařízení, praktické určení, co je a není phishing až k ransomwaru, malwaru a dalším kybernetickým hrozbám.

Příloha Velikost
psat.pptx 1.77 MB