Jak vytvořit vlastního EDUbota pro žáky/kolegy

Vzdělávací konverzaci s chatbotem si žáci mohou spustit kdykoliv a kdekoliv. Připravte jim interaktivní lekci nebo procvičování s využitím modulů z Pedagogické fakulty UK nebo vytvořte vlastní. Ukáži Vám, jak se pracuje s editorem EDU AI asistenta. Odnesete si postup, jak získát osobní účet v editoru EDU AI asistenta, kde zdarma můžete svého chatbota vytvářet. Vyberete si pár konkrétních procvičování z matematiky a českého jazyka pro žáky určené pro procvičování látky pro deváté ročníky ZŠ k přijímacím zkouškám a získáte tipy k návodu na jednoduchý konverzační kurz. Přednáška je součásti aktivit projektu EDU-AI.EU, ve kterém je partnerem NPI ČR, projekt je realizován jako výzkumná potřeba TA ČR. Informace k projektu získáte během konference na stánku NPI ČR. (Pozn.: Umělé inteligence je v chatbotovi samotném jako šafránu, ale hledáme směr a náměty od učitelů, kde a jak roboti a chatboti mohou nejvíce pomáhat. Proto uvítáme zpětnou vazbu a náměty od všech.)

Příloha Velikost
link-prezentace-naske.docx 13.25 KB