Blokové programování s 3D pomůckou Ylands EDU (středa dopoledne)

Učte žáky programovat skrze budovatelské a herní zážitky. Ylands EDU je 3D pomůcka pro blokové programování, která je ideální pro výuku informatiky, programování a digitálních kompetencí.

Co se naučím

• Jak studentům zadat hotové programovací lekce s prvky počítačových her
  • Jak pomoci žákům s programováním zábavnou formou
  • Jak vytvářet lekce pro programování a novou informatiku
  • Jak být žákům/studentům parťákem ve výuce
  • Jak zadat studentům aktivity pro programování tak, aby je to bavilo a bylo to efektivní

Proč absolvovat tento workshop

• Zjistíte, jak efektivně učit programování v souladu s revizemi RVP
  • Budete první, kdo ochutná naše nové programovací lekce
  • Nahlédneme do možností editoru sandbox světa s neomezeným množstvím objektů, prostředí a herních logik. Žáci mají neomezené možnosti pro svou kreativitu
  • Ylands EDU je česká aplikace, která je otevřena vašim námětům. Můžete se rovnou zapojit do testování našich nových funkcí, včetně živé skriptování a nových lekcí

Proč je Ylands EDU vhodnou pomůckou pro novou informatiku a digitální kompetence?

• Zapojte žáky do výuky programování a rozvíjejte jejich informatické dovednosti a digitálně kompetence hravě a zábavně.
  • Opřete se o naše metodiky a dejte žákům prostor k tvorbě a objevování. Nemusíte být ICT guru. Zjednodušte si výuku!
  • Výuka programování je zábavná a vizuálně poutavá - žáci okamžitě vidí, co stvořili.
  • Hraní her je jejich život. Využijte technologie, které jsou součástí každodennosti vašich žáků
  • Žáci se pohybují v bezpečném herním prostředí.
  • Hra žáky motivuje pomocí zábavným a gamifikačních prvků. Buďte jejich parťákem!
  • Hra umožňuje využívat průřezová témata a klíčové digitální kompetence. Neomezuje se na pouhou výuku informatiky

Více o Ylands EDU

Učte žáky programovat skrze budovatelské a herní zážitky. Ylands EDU je zábavná aplikace pro blokové programování, která je ideální pro výuku informatiky, programování, ale také klíčových digitálních kompetencí v dalších předmětech.

Hotové hravé lekce s živým skriptováním, trojrozměrný sandbox svět s neomezenými možnostmi tvorby a blokové programování umožní žákům budovat zábavné zážitky, které žáky nadchnou pro výuku informatiky i dalších předmětů.

Stavte se za námi na stánek a vyzkoušejte si, jak může vypadat výuka informatiky a digitálních kompetencí podle nových osnov.

Pomůcka je určená základním školám, gymnáziím i středním školám. Její beta verzi si může každý bezplatně vyzkoušet a otestovat se svými žáky. Zázemí české firmy vám umožňuje zapojit se do vývoje pomůcky, kterou vaši žáci budou milovat.

Postavičky ve hře Ylands EDU

Blokové programování v Ylands EDU