Pojďte vymyslet novou originální hru s konferenčním pexesem!

Pokud máte chuť, můžete se zapojit do vymýšlení různých her s konferenčním pexesem, respektive s kartičkami z konferenčního pexesa. Pravidla hry by měla být stručná a jasná. Žádná omezení nejsou, záleží jen na vaší kreativitě!

Jak speciální konferenční pexeso vypadá? Není to klasické pexeso, protože v něm najdete několik různých typů dvojic kartiček:

• Dvacet dvojic obsahuje výřez ze všech obálek sborníků za 20 let konání konference Počítač ve škole.
  • Deset dvojic z toho jsou identické obrázky, stejné výřezy z obálek.
  • Deset dalších dvojic jsou posunuté výřezy z obálek, takže obrázek není ve dvojici zcela identický, ale obrázky na sebe navazují.
  • A posledních dvanáct dvojic je tvořeno kresbou určité digitální technologie a její textový popis.
  • Navíc je na kartičkách uvedeno ještě několik dalších informací: ročník konference, číslo v modrém kroužku, několik písmenek a další.

Své hry (herní návody) můžete vkládat přímo pomocí tohoto formuláře v průběhu druhého konferenčního dne (5. 4. 2023 do 19.00). Nové originální hry budou následně zveřejněny na konferenčním webu.

Pexeso Počítač ve škole 2023