Tvorba 3D světů a blokové programování s Ylands EDU

Zjistěte, jak můžete žáky naučit programovat pomocí budovatelských a herních zážitků. Ylands EDU je 3D pomůcka pro blokové programování, která je ideální pro výuku informatiky, programování a digitálních kompetencí.

Aleš Ulm z Bohemia Interactive a Martin Bukáček, lektor a rádce škol na poli EdTech vůbec poprvé veřejně představí nové 3D lekce pro zjednodušení výuky programování a seznámí s možnostmi spolupráce s učitelskou komunitou.

21. století představuje pro dnešní studenty řadu výzev, s nimiž se doposud nesetkali. Neomezené tvůrčí možnosti Ylands EDU jim dají příležitost spolupracovat na řešení problémů a zahrát si hry, které sami vytvoří. Programovací lekce jsou vyvíjeny v návaznosti na revize informatiky na ZŠ.