Setřeste stereotypy humanitních předmětů a oživte výuku

Hledáte zajímavý způsob, jak přivést IT technologie do humanitních předmětů? Dáme vám několik tipů, jak efektivně a zábavně IT technologie do výuky zavést. Udělejte tak velkou změnu ve škole a ulehčete si práci při učení.

Učitelé během uplynulého roku nelenili a pod taktovkou nakladatelství Unicorn Publishing vytvořili celou řadu nových kurzů. Nabídka kurzů Red Monster pro základní školy (www.redmonster.cz) je téměř kompletní a žádné téma nám není cizí. Pojďme se tedy společně podívat, jak jsme zpracovali kurzy z oblasti humanitních předmětů. Podíváme se společně na češtinu – co třeba propojení výuky mluvnice, slohu a literatury? Ukážeme si, jak oživit hodiny hudební výchovy s online kurzem Dějiny hudby plným hudebních ukázek, jak žáky zábavně naučit nejvýznamnější české panovníky s kurzem Panovníci českých zemí, jak provázat výuku dějepisu a českého jazyka do jednoho s kurzem Starých pověstí českých a mnoho dalšího.