Kolegiální podpora mezi učiteli informatiky - infosetkání zájemců o projekt JŠI

Přijďte na workshop Jednoty školských informatiků, kde vás seznámíme s aktivitami projektu na podporu buněk učitelů informatiky po ČR, v rámci kterých bude letos pilotně ověřena spolupráce a vzájemná kolegiální podpora mezi učiteli informatiky a odborníky z praxe. Do spolupráce s JŠI se můžete zapojit, ať jste nebo nejste členem spolku. Na workshopu společně vypilujeme nápadník společných aktivit mezi školami na podporu výuky informatiky a zájemcům o spolupráci na pilotním ověření dodáme informace pro návaznou spolupráci na projektu. Hlavní témata z inspiromatu? SPolečná příprava tematického plánu. Ladíme ŠVP nové informatiky společně. Plánujeme vzájemné projekty dvou tříd. SPOlečně se orientujeme v široké nabídce aktivit na nové metody výuky informatiky.