Počítač ve škole 2022 – velká panáčková soutěž

V tašce, kterou jste obdrželi při registraci, najdete skládačku panáčka Oscarda. A právě tato skládačka je součástí letošní soutěže o hodnotné a chutné ceny.

Pojďte si sami vyzkoušet to, k čemu bychom měli vést naše žáky, tedy kreativitu, týmovou spolupráci a v neposlední řadě i vytrvalost a trpělivost :-)

Podařilo se vám panáčka sestavit? Skvělé! Pak neváhejte a zapojte se do soutěže.

1. V týmu min. tří účastníků konference vytvořte se svými panáčky Oscardy vtipnou scénu ze školního prostředí, ideálně s odkazem na používání digitálních technologií ve výuce.
  2. Scénu vyfoťte a pokud chcete, můžete fotografii upravit do komiksové podoby (vložit komiksové bubliny). Opravdoví nadšenci mohou zkusit i stop motion animaci.
  3. Své výsledné „dílko“ - soutěžní příspěvek - uložte na libovolné úložiště tak, aby bylo veřejně přístupné.
  4. Link (odkaz) pro zobrazení svého soutěžního příspěvku odešlete prostřednictvím tohoto formuláře nejpozději do středy 13. 4. 2022 do 19 hodin.

Vaše výsledná dílka promítneme a tři nejlepší oceníme na společenském večeru ve středu večer.