Workshop Růžovka.cz - laserové gravírování a řezání s FLUX Ador (+ dárek pro účastníky)

Ukážeme praktické využití laserových gravírek a řezaček značky FLUX ve škole a vyrobíme si vlastní dárek, který si odnesete domů!

Pracovat budeme s FLUX ADOR:

FLUX Ador je inovativní laserová řezačka a gravírka s 10W výkonem, který je ideálním pomocníkem domů i do školy. K dispozici je i software Beamstudio, který rozšiřuje vaše možnosti a kreativitu. Jednoduše si před řezem udělejte snímek. Vestavěná kamera vám umožní předvídat váš návrh na jakémkoli materiálu. Umístěte svůj návrh pomocí myši nebo prstu a umístěte ho přesně tam, kde ho chcete. Díky přídavnému barevnému modulu můžete dodat svým výtvorům živou a sytou barvu.

Gravíruje materiály

• Překližka (i řezání až 8 mm)
  • Černý akryl (i řezání až 5 mm)
  • Kůže (i řezání až 3 mm)