Vaše škola a digitální vzdělávání. Nabídka, plány a spolupráce s NPI ČR na Vaší cestě ke smysluplné výuce s technologiemi.

Všechny školy v ČR mají možnost posunout své digitální vzdělávání díky podpoře Národního plánu obnovy a podpůrných aktivit různých organizací. Národní pedagogický institut ČR pro všechny školy (ZŠ, SŠ) nabízí síť lektorů a konzultantů, webinářů a prezenčních školení, podpůrných materiálů a metodik, konferencí a dalších akcí po celé ČR. Přijďte se seznámit komplexně s nabídkou podpory NPI ČR a zeptat se na plány a možnosti spolupráce s NPI ČR. Po celou dobu konference se můžete za týmem NPI ČR stavit na jejich stánku. Klíčová slova pro diskusní workshop: informatické myšlení, digitální kompetence napříč předměty, informatické vzdělávání na ZŠ, G i SOŠ, IT guru, IT audit, ICT koordinátoři, DIGIakce, lektoři do sborovny, krajský ICT metodik a další.

Příloha Velikost
prezentacepcveskole-fin.pdf 2.93 MB