Tvorba venkovních únikových her v mobilní aplikaci

Workshop věnující se práci ve vzdělávací mobilní aplikaci Glitr je zaměřen zejména na tvůrčí činnost. Po velmi stručném představení aplikace Glitr si pustíme nejprve krátké video z praxe, ze školy ZŠ a MŠ Sedlec-Prčice, na které proběhlo i natáčení s ČT Déčko. Žáci školy využívají aplikaci různorodě, jednak v rámci hodin jako procvičování, ale také se účastní hraní venkovních únikovek. Učitelé v Glitru připravují projektové dny pro různé ročníky, únikovky, aktivity na výlety a mnoho dalšího. Účastníci workshopu si zahrají krátké didaktické cvičení pro první stupeň ZŠ a následně bude každý moci vyzkoušet vlastní tvorbu v editačním systému nevyžadujícím znalosti programování. Poznáte funkce Glitr a pestré využití této vzdělávací mobilní aplikace. Tvorba je velmi jednoduchá, o tom se společně přesvědčíme, zvládají ji i žáci druhého stupně ZŠ. Vzdělávací mobilní aplikace Glitr žáky moc baví, vnímáme to nejen při hodinách. Chcete také vzdělávat hravou aktivní formou? Přijďte na náš seminář a poznejte víc.

Instrukce BYOD
Aktivní tvůrce potřebuje notebook. (nezáleží na operačním systému)
Aktivní uživatel potřebuje mobilní telefon, tablet (iOS, Android, stáří maximálně 5 let)